Wydłużony termin nadsyłania zgłoszeń

 

Zachęcamy mieszkańców Gminy Pakość do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy ogród i balkon „Mój piękny Ogród” i „Mój Piękny Balkon”, którego organizatorem jest Burmistrz Pakości oraz Szkółka Bylin Barcikowscy.


Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do 14 lipca br.


Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszeniowej, znajdującej się na stronie Urzędu Miejskiego lub na stronie www​.bar​cikow​scy​.eu, a także otrzymać w Urzędzie Miejskim w Pakości, Centrum Informacji Turystycznej lub w Szkółce Roślin Ozdobnych Barcikowscy (ul. Mogileńska 14). Do deklaracji należy dołączyć 3 – 10 aktualnych zdjęć ogrodu lub balkonu w formie cyfrowej lub na papierze fotograficznym. Widok można również udokumentować w formie filmu, którego czas nie może przekroczyć 5 minut.


Do wygrania bony w wysokości 600 zł, 300 zł, 150 zł na zakup roślin w Szkółce Roślin Ozdobnych Barcikowscy oraz pakiet naturalnych nawozów Florendi i statuetka.


Celem konkursu jest aktywizacja mieszkańców i możliwość przedstawienia efektów ich pracy w ogrodzie i/​lub na balkonie. To także promocja pomysłowości i ciekawych rozwiązań dekoratorskich i ogrodniczych stosowanych przez mieszkańców Gminy Pakość. Celem pośrednim jest także poprawa estetyki Gminy, a także docenienie dbałości o własną posesję i ogród, a w rezultacie wyłonienie i nagrodzenie najpiękniejszych ogrodów i tarasów z terenu Gminy Pakość.


Szczegóły w regulaminie.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

 

O nas

Centrum Informacji Turystycznej rozpoczęło swoją działalność 1 października 2012 roku w ramach projektu pn. „Utworzenie parku kulturowego „Kalwaria Pakoska” jako elementu promocji dziedzictwa Kujaw i Pałuk”... 

Więcej

Skontaktuj się z nami

Centrum Informacji Turystycznej

         Referat Oświaty, Kultury i Promocji Gminy

         ul. Barcińska 11, 88-170 Pakość

 52 356  90 41

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Więcej