Nowy chodnik w Radłowie

 

Zakończyła się przebudowa chodnika w m. Radłowo.

 

W dniu 23 listopada br. starosta inowrocławski Tadeusz Majewski wraz z burmistrzem Pakości Wiesławem Kończalem dokonali oficjalnego odbioru wyremontowanego chodnika.

W spotkaniu uczestniczyli również: wicestarostwa Włodzimierz Figas, wicestarosta Mirosława Kucol, przewodniczący Rady Powiatu Ryszard Jagodziński, członkowie Zarządu Powiatu p. Andrzej Antonowicz i Franciszek Żak, przewodniczący Rady Miejskiej w Pakości Jerzy Joachimiak.

Zakres prac obejmował ułożenie chodnika z kostki betonowej na podsypce cementowo-​piaskowej na odcinku o powierzchni 578 m2 wraz z wykonaniem zjazdów z masy mineralno-​bitumicznej na prywatne posesje.

Inwestycja zrealizowana została w porozumieniu z Gminą Pakość przez Zarząd Dróg Powiatowych w Inowrocławiu w ramach zdania pn. „Remonty cząstkowe dróg kategorii powiatowej w 2016 roku”.


 

O nas

Centrum Informacji Turystycznej rozpoczęło swoją działalność 1 października 2012 roku w ramach projektu pn. „Utworzenie parku kulturowego „Kalwaria Pakoska” jako elementu promocji dziedzictwa Kujaw i Pałuk”... 

Więcej

Skontaktuj się z nami

Centrum Informacji Turystycznej

         Referat Oświaty, Kultury i Promocji Gminy

         ul. Barcińska 11, 88-170 Pakość

 52 356  90 41

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Więcej